Całkowicie naturalny produkt dwufazowy do demakijażu twarzy i oczu. Zawiera jednocześnie olejek jojoba i wodę różaną z róży damasceńskiej. Zmywa każdy rodzaj makijażu. Odżywia rzęsy. Zapewnia skórze uczucie świeżości i komfortu.
Całkowicie naturalny produkt dwufazowy do demakijażu twarzy i oczu. Zawiera jednocześnie olejek jojoba i wodę różaną z róży damasceńskiej. Zmywa każdy rodzaj makijażu. Odżywia rzęsy. Zapewnia skórze uczucie świeżości i komfortu.
Zawiera jednocześnie olejek jojoba i wodę różaną ( pochodzącą z najszlachetniejszego gatunku róży – tzn. z róży damasceńskiej). Te dwa optymalnie dobrane składniki, skutecznie zmyją każdy rodzaj makijażu - zarówno przygotowany prze użyciu kosmetyków rozpuszczanych w wodzie, jak i kosmetyków rozpuszczanych w tłuszczach. Płyn działa dwufazowo: wnika głęboko w warstwy skóry, usuwając wszelkie zabrudzenia i jednocześnie doskonale nawilża cerę. Nie podrażnia oczu a, dzięki zawartości olejku jojoba, dodatkowo odżywia rzęsy. Kosmetyk zapewnia skórze uczucie świeżości i komfortu.
Dwufazowy płyn do demakijażu pozostawia na powierzchni skóry delikatną warstwę o działaniu odżywczym i nawilżającym. Po zastosowaniu nie ma więc konieczności aplikowania na skórę kremu.
Sposób użycia: przed użyciem należy wstrząsnąć butelką w celu dokładnego wymieszania składników. Następnie, za pomocą płatka kosmetycznego, nanieść na twarz i dekolt, w celu zmycia makijażu i oczyszczenia skóry.
Skład: Aqua, Simmondsia chinensis oil, Rosa damascena distillate
Pojemność: 125ml
Od | Title | Komentarz |
---|---|---|
2013-02-16 Areta. | Świetny skład, świetny zapach, świetna konsystencja i oczywiście świetna pielęgnacja! Mistrz!!! | |
2013-02-14 Monika. | Super dobrze zmywa makijaż, szczególnie z oczu. Cudnie pachnie. Dodatkowo moja tłusta cera pomimo jego tłustej konsystencji świetnie z nim współgra. | |
2012-11-08 Daria. |
Płyn bardzo dobrze służy mi przy mojej trądzikowej buzi. Pomimo że tłusty, ładnie skóra z niego czerpie, jest ukojona. Oczywiście świetnie zmywa makijaż, nawet wodoodporny, bez żadnego tarcia :) Kolejną butelkę z pewnością nabędę. |
|
2012-11-08 Karolina Sęk. | Ten dwufazowiec świetnie rozpuszcza makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia, dodatkowo pozostawia buzię w fantastycznej formie, Nawilżona, zregenerowana, promienna, Mój ulubieniec! |