Lily Lolo - Rozświetlacz - Star Dust, 6g

72,90 zł

Lily Lolo - Rozświetlacz - Star Dust, 6g

Star Dust to połyskujący puder rozświetlający, który idealnie sprawdzi się, gdy będziesz chciała podkreślić kości policzkowe lub łuk brwiowy.

6g w 40ml słoiczku z sitkiem 

Szczegóły

 • Star Dust to połyskujący puder rozświetlający, który idealnie sprawdzi się, gdy będziesz chciała podkreślić kości policzkowe lub łuk brwiowy. Mineralny rozświetlacz to kosmetyk wielofunkcyjny – by rozświetlić dekolt lub ramiona wystarczy, że wymieszasz go ze swoim ulubionym kremem nawilżającym.

 • Doskonały dla każdego rodzaju cery.

   

  • nie zawiera drażniących substancji chemicznych, nanocząsteczek, parabenów, tlenochlorku bizmutu, talku, sztucznych barwników i konserwantów
  • bezzapachowy
  • wymieszany z kremem nawilżającym może być użyty do rozświetlenia ramion i dekoltu
  • jedwabiście gładka konsystencja
  • 100 % naturalny
  • może być używany przez wegetarian i weganJak stosować:

Puder Star Dust jest doskonałym wielozadaniowym rozświetlaczem. Można go używać na ramionach, dekolcie i kościach policzkowych dla osiągnięcia pięknego blasku. Puder rozświetlający może być również oszczędnie zaaplikowany jako wykończenie makijażu lub użyty w kącikach oczu dla uzyskania efektu świeżości.

 

Składniki:

Mika, Tlenki Żelaza, Dwutlenek Tytanu

 

Informacje dodatkowe:

PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) ma swoją własną kampanię zrzeszająca firmy, które nie testują swych produktów na zwierzętach. Logo króliczka jest uznaniem od PETA za brak okrucieństwa w procesie produkcji kosmetyków Lily Lolo. Firmy mogą używać logo PETA tylko wtedy jeśli wprowadziły stałą politykę zakazu testowania swoich produktów na zwierzętach. Ponieważ firma Lily Lolo nigdy nie testowała swoich produktów na futrzakach (i oczywiście nigdy nie będzie) otrzymała akredytację od BUAV, PETA z radością wydała to logo.

Cały asortyment produktów firmy Lily Lolo został zatwierdzony w ramach programu BUAV dzięki czemu, rozpoznawany na całym świecie symbol skaczącego króliczka, który zobaczą Państwo przy produktach Lily Lolojest obietnicą , że te produkty nie były testowane na zwierzętach.

BUAV to Brytyjski Związek Na Rzecz Zniesienia Wiwisekcji, który innymi słowy jest kampanią mającą na celu zatrzymanie testowania produktów na naszych futrzanych przyjaciołach. 

Zielona Biblia Urody jest obowiązkową pozycją dla każdego miłośnika piękna. Książka ta została napisana przez dwie ekspertki od urody - Sarah Stacey and Jo Fairley, będącymi również edytorkami niedzielnego dodatku YOU Magazine do brytyjskiej gazety The Mail. Można śmiało powiedzieć, że znają się na rzeczy!!! Prowadząc co roku rozdanie nagród Zielonej Biblii Urody, Sarah and Jo  również przyznały nagrodę dla Lily Lolo w kategoriach Najlepszy Podkład i Najlepszy Puder. Ostania edycja Zielonej Biblii została uaktualniona oraz ponownie wydana po przetestowaniu przeróżnych kosmetyków, czego dokonało ponad 1000 testerów i testerek. Książka ta skupia się na naturalnych i przyjaznych środowisku kosmetykach do makijażu oraz do pielęgnacji ciała, odpowiada na wiele pytań dotyczących owych produktów jak i rekomenduje prawdziwe hity z tej dziedziny.

 

Oto kilka opinii jakie testerki wyraziły  o naszych produktach:

Podkład Lily Lolo: „Pokrył większość zaczerwienienia.”, „niewiarygodnie naturalne wykończenie makijażu dające efekt lśniącej cery”, „z dodatkiem różu do policzków uzyskałam efekt naturalnego makijażu”

Puder Lily Lolo:  „Anielski pył w słoiczku dzięki, któremu uzyskasz gładki i naturalny efekt na długo bez konieczności poprawiania.”, „idealnie wykończył makijaż i wspaniale podziałał na moją tłustą cerę gdyż ma lekką konsystencję, która nie zatyka porów”, „zlikwidował efekt świecenie się więc moja cera wygląda na zdrowszą”, „jedwabiście gładka konsystencja, która wyrównała koloryt mojej cery”, „wspaniały produkt nadający skórze przepiękny blask”Brak komentarzy od klienta w tym momencie.